Co si sebou sbalit na hudební festival, abyste prožili v co největším komfortu

Každé léto si můžete vybírat z bohaté nabídky hudebních festivalů, které se konají po celé České republice. S festivaly se však  často nutně pojí spaní ve stanu, horší hygienické podmínky a hluk. Co si sebou sbalit, abyste festival prožili co nejkomfortněji. 

Spánek

Na festivalu budete řešit především to, abyste se v klidu vyspali a měli energii na další večer. Doporučujeme si sbalit stan, nafukovací karimatku, spacák a sbalit si také polštářek. Nezapomeňte ani na špunty do uší či škrabošku. Díky tomu se vyspíte jedna radost. Hodit se vám mohou také léky na bolest, přece jen rána na hudebním festivalu mohou být náročná.

Jídlo a hygiena

Sebou si sbalte také dostatek vody, nevíte totiž, zda se dostanete k festivalovým zdrojům vody včas. Vyčistit si tak zuby můžete klidně u stanu. Doporučujeme si také sbalit vlhčené ubrousky a osvěžující vodu ve spreji na tělo. Nezapomeňte ani na dostatek jídla. Festivalové nabídky jídla jsou mnohdy omezené a přehnaně předražené. Sbalte si proto i zdravé jídlo, které vás osvěží a nabije energií, například oříšky, zeleninu, ovoce, celozrnné pečivo apod.

Shlédněte také