Hledáte ubytování v Chorvatsku?

Na dovolenou do Chorvatska se od jara do podzimu vydává každoročně tisíce českých turistů. Pro většinu z nich je dovolena chorvatsko nejlepší volbou z mnoha důvodů. Vlastním automobilem je cesta do chorvatska každým rokem rychlejší a pohodlnějí díky dálnicím a novým kvalitním silnicím. Tato země láká české i jiné turisty z Evropy zejména na úžasné Jaderské moře, které je neskutečně čisté. Turistům jsou k dispozici krásné oblázkové pláže na členitém pobřeží a také velká spousta ubytovacích kapacit. Na výběr jsou jak dobře zařízené kempy, tak pohodlné hotely, penziony i soukromé apartmány.

Ubytovací možnosti

Využijte největší a nejlepší český internetový portál Ubytování Chorvatsko. Je to příležitost, jak si zajistit ubytování v předstihu a cestovat v klidu. Na tomto portálu je největší nabídka ubytovacích kapacit, které si můžete doma v klidu prohlédnout díky videoprezentaci. Ta vám umožní prohlédnout si každý objekt jak z vnějšku, tak zevnitř. Přesvědčíte se o tom, jak je které zařízení vybaveno. Jednou z největších výhodu tohoto portálu je skutečnost, že u každé nabídky je uveden přímý kontakt na majitele daného objektu. Můžete tak vše domlouvat s ním, aniž byste potřebovali cestovku, které byste navíc zaplatili provizi za zprostředkování ubytování.

Jak na to?

Až se v rodině shodnete na destinaci a termínu dovolené, uvedete tyto základní údaje do příslušné kolonky. Dále připíšete počet osob, pro které budete chtít ubytování zajistit a nakonec svou emailovou adresu. Na tu vám pak totiž budou přicházet nabídky k ubytování v hotelech, penzionech či soukromých apartmánech. Co si nakonec vyberete, bude záležet pouze na vás a podmínky se sjednáte přímo s majitelem vybraného objektu.

Co ještě portál nabízí?

Vedle ubytovacích možností zde najdete i celou řadu další informací. Turisté, kteří upřednostňují cestu po vlastní ose a vydávají se autem do chorvatska, jistě uvítají aktuální zprávy o dopravní situaci. Rovněž zde najdete informaci o nově postavených ubytovacích zařízeních, o počasí ve vámi vybrané destinaci a termínu vaší dovolené a celou řadu dalších. Součástí portálu jsou i recenze jiných turistů na stránkách označených Fórum o Chorvatsku.

Shlédněte také