I dětem můžete pořídit kvalitní peněženku

Děti bychom měli učit hospodařit s penězi již od útlého věku. K tomu účelu jsou vhodné jednak kasičky, ale také dětské peněženky. Vzhledem k tomu, že dětem bychom měli dávat drobné finanční obnosy již ve chvíli, kdy se naučí počítat, je potřeba jim k tomu vybrat vhodný model. Dívčí peněženka nebo peněženka pro kluky tak zajistí, že se už neztratí drobné na svačinu či autobus nebo kartička do jídelny. Dětské peněženky jsou vyráběny nejen se zajímavými motivy, ale také v praktických variantách. Velký výběr nabízí e-shop penezenky-ahal.cz.

Dětské peněženky pro každého

Každému dítěti uděláte radost peněženkou v pestrých barvách či s motivem oblíbených postaviček. Především děvčaty je oblíbená minie peněženka.

Většina modelů určených pro děti se vyrábí z materiálů umělých, které jsou cenově dostupné. Praktické je zapínání na suchý zip. Některé modely jsou opatřeny šňůrkou umožňující zavěšení peněženky na krk. Peněženku určenou na mince lze využít také pro uložení kartičky na autobus nebo do školní jídelny. Snadnou údržbu poskytují peněženky textilní, jejichž povrch je voskovaný.

Tipy pro vás

Nejjednodušší model představuje kapsička klíčenka. Jedná se o látkovou kapsičku se zavíráním na zip, opatřenou poutkem na klíč.

Další variantou je pak peněženka na krk. Ta bývá většinou vyrobená z kůže, je tedy kvalitnější a déle vydrží. Nabízí i přijatelnou cenu. Většina modelů je vyráběna jako kapsička, jež se uzavírá pomocí klopy na suchý zip. Uvnitř je ještě jedna kapsička, menších rozměrů. Zavěšení nabízí šňůrka, kterou je peněženka opatřená.

Velmi oblíbená je peněženka Minnie, která má také zapínání na suchý zip. Uvnitř kapsičky je malý mincovník, jež se uzavírá pomocí zipu. Dále zde pak naleznete dvě kapsy určené pro kartičky či průkazky a větší kapsu, do níž lze umístit bankovky.

Shlédněte také