Naučte se vybírat pneumatiky i alu disky online

Kolik lidí skutečně rozumí autům? Málokdo, většina lidí řeší veškeré problémy s vozem v autoservisu. To samé se týká nákupu sortimentu pro auto. Nový olej, kapalina do odstřikovačů, pneumatiky a další, to vše lidé raději vybírají v kamenných obchodech ze strachu, aby nevybrali špatně. Problémem kamenných obchodů je omezený výběr a také vysoké ceny. Dnes jsou naštěstí online obchody se zaměřením na auta často tak pokročilé, že zde nakoupí i naprostý laik.

Nákup pneumatik

Pneumatiky patří mezi nejvíce nakupované zboží pro auta. Jejich nákup je třeba neodkládat, protože se významným dílem podílejí na vaší bezpečnosti. Stará kola nebo sjetý vzorek, to vše ohrožuje vaší bezpečnost na cestách. Pokud chcete vybrat pneumatiky kvalitně a také výhodně, zapomeňte na kamenné obchody nebo servisy a navštivte raději internetový obchod na Pneuok.cz. Najdete zde kvalitní pneumatiky za nejnižší ceny a s jejich výběrem vám pomůže konfigurátor. Do konfigurátoru zadáte potřebné parametry vašeho vozu a následně se vám zobrazí vhodné pneumatiky. Vybírat můžete zimní pneu, letní pneu, celoroční nebo i celá kola. Výodou eshopu jsou i rady pro řidiče a články, ve kterých se dozvíte, jaké pneumatiky dopadly v testech nejlépe, to vám umožní vybrat takové pneumatiky, které jsou nejen levné, ale mají také ty nejlepší vlastnosti.

Nákup alu kol

Alu kola považuje mnoho lidí za samozřejmost. Stále se najdou tací, kteří si myslí, že je to jen otázka vzhledu. Tato kola však pomáhají také s jízdními vlastnostmi. Pomáhají lépe odvádět teplo od brzd a také od pneumatik. Jsou odolnější vůči nárazům a také jsou často lehčí. Díky lepšímu vyvážení hmoty dokáží zlepšit akceleraci. Většinou se vyrábí ze slitiny hliníku a hořčíku. Nakoupit je můžete stejně snadno, jako pneumatiky. Pomocí konfigurátoru zadáte parametry vozu a už můžete vybírat z mnoha krásných modelů pro váš vůz.

Shlédněte také