Navštivte Velkou pardubickou a zažijte její atmosféru na vlastní kůži

Velká pardubická je tradičním dostihovým závodem, který se koná každou druhou říjnovou neděli na dostihovém závodišti v Pardubicích. A že jste prozatím Velkou pardubickou nikdy nenavštívili? Je to velká škoda, jelikož se jedná o zajímavou akci s jedinečnou atmosférou. 

Těžký závod

Tradiční závod Velké pardubické má dlouhou tradici. Jedná se o jeden z nejtěžších dostihů v Evropě, který se těší velké prestiži. Jediným osminásobným vítězem tohoto dostihu je žokej Josef Váňa.

Mapa závodní trasy

Nasávejte atmosféru

Na Velkou pardubickou je skvělé vyrazit nejen proto, že zde uvidíte nádherné koně, zažijete jedinečný adrenalin, ale můžete si také na koně samozřejmě vsadit. Sázku mohou být od těch nejnižších, například 50 Kč a vy díky tomu můžete Velkou pardubickou skutečně prožívat a fandit vašemu koni. V areálu na vás čeká také občerstvení. Na Velkou pardubickou se dají zakoupit opravdu levné vstupenky ke stání i na místě. Nemusíte se tedy bát, že byste se náhodou na dostih nedostali. Lepší je však volit místa k sezení a zakoupit vstupenky předem.

Shlédněte také