Nechte si modernizovat nebo navrhnout stroj

Hlavní pokrok v oblasti výroby nastal, když se objevily manufaktury. Takový způsob výroby zajistil nízké náklady a vysokou efektivitu. Pokud chcete v dnešní době konkurovat na trhu, je potřeba jít ještě dál a zajistit si do výroby stroje nebo rovnou kompletní automatizaci výroby. Žijeme v 21. století a možnosti strojní výroby jsou velmi pokročilé. Nejlepším partnerem v této oblasti vám bude společnost KONEL s.r.o.

Modernizace a opravy strojů

Mnoho společností již disponuje stroji, které jim pomáhají ve výrobě, ovšem nesplňují již moderní standardy. Pokud potřebujete, aby vaše stroje pracovaly lépe, specialisté ze společnosti vám zajistí jejich modernizaci, ale i opravy. Modernizace konvenčních strojů je pro ně denním chlebem, mohou vyměnit staré a nespolehlivé řídící systémy vašich strojů a nahradit je za nové. Dále mohou ze strojů dát pryč variátory a převodovky, ty se mohou nahradit pevným převodem a frekvenčním měničem. Společnost opravuje, navrhuje a modernizuje i dřevoobráběcí stroje. Pokud takovými stroji disponujete a byli byste rádi, kdyby zvládly více práce nebo měly funkce navíc, společnost se o to postará. Díky modernizaci mohou měřit velikost řezaného materiálu i hlídat velikost hoblin, mohou třídit nařezaný materiál, řídit nakulování klád, centrovat klády do katru a mnoho dalšího.

Návrh a výroba jednoúčelových strojů

Ne každý potřebuje automatizovanou výrobu, často stačí mít v podniku jeden stroj, který zastane důležitou práci, která je nejnáročnější nebo je u ní požadavek na maximální přesnost. Jestliže potřebujete stroj pro jednu konkrétní činnost, společnost vám navrhne a vyrobí jednoúčelové stroje. Může jít o stroj, který bude dávkovat směsi do balení, kontrolovat kvalitu výrobků, měřit těsnost, navíjet materiál a mnoho dalšího. Ať už máte na stroj jakékoliv požadavky, obraťte se s nimi na specialisty z Konel-Zlín.cz a oni se o návrh a výrobu stroje už postarají.

Shlédněte také