Nový jazyk vám rozšíří vaše obzory

Máte rádi výzvy nebo si chcete rozšířit svoje obzory? Pak se přihlaste na výuku cizího jazyka. Nový jazyk vám umožní poznat nové kultury, snáze se domluvíte na svých cestách, poznáte novou zemi a její tradice a zvyky. Navíc třeba získáte možnost nové a lepší práce. Možná nyní namítnete, že už se vám nechce chodit do školy. Ale to vůbec nemusíte. Využijte jazykové kurzy online.

Výhody online kurzů

Nemusíte nikam docházet nebo dojíždět. Studujete v klidu a pohodlí svého domova, kdy máte čas a svým vlastním tempem. Online kurzy poskytují navíc individuální výuku, která je mnohem efektivnější.

Na koho se obrátit?

Kurzy praha online nabízí JŠ Britannika, která v oblasti výuky působí již dlouhou dobu. Za dobu své působnosti si získala pověst populární školy. Zájemcům o výuku cizího jazyka nabízí zajímavé výukové programy, kvalitní lektory a propracovaný systém zapůjčování učebnic za přijatelné ceny. Věrní zákazníci mohou využívat atraktivní nabídky. Škola své služby poskytuje všem zájemcům, bez ohledu na věk. Portfolio školy představuje 10 světových jazyků a kurzy jak individuální, tak i skupinové. Ničím neobvyklým není ani výuka firemní. Kurzy mají různé zaměření – všeobecné, konverzační, obchodní, specializované, příprava ke zkouškám, kurzy intenzivní nebo víkendové. Do svého portfolia škola zařadila i studijní zahraniční pobyty. Mezi oblíbené destinace se řadí Malta, Španělsko či Itálie.

Výuka využívá jednotný metodický přístup. Kombinuje různorodé a kreativní metody ústní i písemné formy. Během výuky lektoři využívají moderní učebnice a audio a video prostředky. Osvojíte si projev mluvený i psaní, samozřejmostí je porozumění textu. Kromě toho získáte řadu užitečných informací o zemi, jejíž jazyk jste se rozhodli studovat. Výuku vedou kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí daného jazyka.

Shlédněte také