Propagace webu se nebojte, je to cesta k úspěchu

Založili jste skvělý firemní web nebo eshop, od kterého si slibujete, že vám bude vydělávat mnoho peněz? Nemusí jít jen o tyto druhy webů, lidé zakládají mnoho zajímavých projektů, kde nabízí služby, prodávají produkty nebo nabízí zábavu. Všechny weby mají jedno společné, bez návštěvnosti jsou doslova k ničemu. Každý web potřebuje návštěvnost k tomu, aby mohl generovat zisk a vydělávat vám peníze. K tomu je potřeba zvolit vhodnou propagaci. Nenechte se oklamat propagací, které nemá efekt, nejlepší volbou je SEO a PPC.

SEO propagace

Cílem SEO je zajistit vašemu webu, aby byl snadno k nalezení na důležitá klíčová slova, která lidé vyhledávají. Když se budete zobrazovat na předních pozicích, lidé si vás všimnou a získáte tak pravidelnou organickou návštěvnost, To ovšem není zadarmo, musíte se postarat, aby měl váš web kvalitní obsah a splňovat všechny ON page zásady, od správné struktury až po responzvní vzhled a další. Dále je potřeba se postarat o jeho popularitu, tu vyhledávače měří v množství kvalitních odkazů na cizích webech a to skrze důležitá klíčová slova. Proces optimalizace je dlouhodobý a na výsledek si počkáte, jeho přínos ovšem stojí za to.

PPC reklama

Co je to PPC? Jde o reklamu, u které platíte za uživatele, kteří kliknou na vaší reklamu. Na rozdíl od SEO nemusíte čekat a výsledky dlouho, reklama sice funguje, jen když za ni platíte, ale zato může běžet již do několika dnů a postarat se vám o cílené návštěvníky. Sami si zvolíte vhodný rozpočet a také platformy, u kterých chcete PPC reklamu mít, od Google Ads až po Sklik aj.

SEO a PPC jsou základem propagace a je vhodné se věnovat oběma. Reklama by pro vás neměla být experiment s nejistým cílem, ale sázka na jistotu, proto ji nedělejte svépomocí, ale raději se obraťte na zkušenou agenturu na Ppcprofits, která má dostatek zkušeností a propagace vám zajistí výsledky, které se promítnou ve vaší návštěvnosti a umožní vašemu projektu, aby vám generoval zisk.

Shlédněte také