Váháte mezi pergolou a markýzou?

Pokud vlastníte zahradu, jistě na ní trávíte většinu svého času od jara do podzimu. Klidné posezení s knihou, kávu nebo sklenku vína s při posezení s přáteli však často pokazí ostré horké sluneční paprsky nebo déšť, který dovede v letních dnech přijít velmi rychle. Při správném zastřešení nemusíte svou siestu ukončovat. Stín a ochranu před deštěm poskytují pergoly a markýzy Praha.

Proti slunci fungují markýzy i pergoly

Ačkoliv se celou zimu těšíte na sluníčko a teplo, brzy zjistíte, že sedět na rozpáleném zahradním posezení a procházet po rozpálené podlaze není nic příjemného. Váš zahradní nábytek rychle, díky slunci, vybledne a bude vypadat ošuntěle. Kromě toho na svém mobilu, tabletu ani počítači nic neuvidíte.

Dokonalý stín získáte s pořízením pergoly i markýzy.

Odolnost proti dešti

U deště je to trochu jinak, než se sluncem. Proti dešti vás lépe ochrání pergola, ačkoliv kvalitní markýzy odolávají povětrnostním vlivům, co se týče vzhledu, proti lijáku vás neochrání.

Pergolu můžete doplnit o svislé clony, které vás ochrání nejen před deštěm, ale také větrem, který bývá pro špatně ukotvené markýzy mnohdy strašákem.

Možnosti domu a zahrady

Instalace markýzy nevyžaduje žádné stavební úpravy. Upevní se ke rovnou k domu a nepotřebuje žádnou konstrukci. Součástí pergoly jsou sloupy, upevněné v zemi.

Kam pro kvalitní markýzu?

Na webu climax-kolar.cz objevíte nejen širokou nabídku markýz a pergol. Vnitřní a venkovní žaluzie Praha, vnitřní a venkovní rolety, svislé fasádní clony a sítě proti hmyzu jsou další produkty, které na webu naleznete.

Pokud sháníte kvalitní zastínění nejen pro posezení na zahradě, ale také pro svůj dům, jsou produkty společnosti Climax-kolar.cz tou správnou volbou.

Nevíte, který typ zastínění zvolit pro svou zahradu nebo svůj dům? Neváhejte společnost kontaktovat, rádi a ochotně vám s vaším výběrem pomohou k vaší plné spokojenosti.

Shlédněte také