Kde v Praze najít ubytování? Vybírejte levné a komfortní!

Jedete-li na dovolenou nebo prodloužený víkend a většinou hledáte to správné ubytování. Nejste zrovna z těch, kteří potřebují ke svému životu velký a zbytečně okázalý luxus, který si vlastně ani neužijete, protože pokoje slouží jen pro vyspání, když celé dny trávíte venku. Ovšem zase mít nevyhovující pokoj, ve kterém se nebudete cítit dobře a příjemně, to také není to pravé ořechové. Kde najít ubytování, kde budete mít pohodlnou postel, všechno, co potřebujete. Každý má nároky na ubytování jiné, někdo řeší hlavně cenu, jiný zase pohodlí a dostupnost.

Kde najít ubytování v Praze?

Vyzkoušet můžete hostel Praha 5. Ač z názvu vyplývá, že jde o hostelový typ ubytování, najdete zde také penzion a apartmány, takže si přijdou na své všichni. Jde o ubytování finančně rozumné, v centrální části Prahy v moderně zařízených pokojích. Akát nabízí ubytování v pokojích Economy, které jsou příznivé cenově. Na jednom pokoji se ubytuje 3 – 6 osob a k dispozici je koupelna s toaletou na chodbě. Velmi často se zde ubytovávají studenti, školní zájezdy, ale chcete-li ušetřit co nejvíc, pak je tento druh pokoje vhodný i pro vás.

Chcete-li své pohodlí a prostor, pak vyzkoušejte pokoje hotelového typu. Zde najdete pokoje pro 1 – 4 osoby. Jsou vybaveny lůžky, šatní skříní, televizí, stolkem, židlemi. Disponují koupelnami na pokoji, takže veškeré soukromí a komfort budete mít vše, co budete potřebovat a chtít. Máte však daleko vyšší nároky nebo se chystáte v Praze strávit delší dobu?

Apartmány poskytují to nejvyšší možné pohodlí, které chcete. Je vhodné až pro sedm osob, najdete zde plně vybavené místnosti. Nabízejí vybavené kuchyňské kouty, předsíňky, koupelnu, toaletu, televizi, jídelní stůl a mnoho a mnoho dalšího. Hostel v Praze 5 je tedy ideálním místem pro ty, kteří chtějí zůstat v Praze a je jedno, zda to bude na jeden den nebo delší dobu.

Shlédněte také