Nákup nemovitosti v Itálii je skvělou investicí

Pokud uvažujete o investici do nemovitosti v zahraničí, zdá se Itálie, z několika důvodů, jako velmi efektivní. Na webu italicahomes.com můžete zjistit, jaké nemovitosti a v jakých cenových relacích nabídka v Itálii je. Měli byste se blíže podívat na italský trh s nemovitostmi, protože právě teď existuje mnoho skvělých důvodů, proč investovat v této části světa.

Velký výběr nemovitostí za neuvěřitelně nízké ceny

Trh s nemovitostmi v Itálii je živý a neměli byste mít problém najít krásnou nemovitost, která bude vyhovovat vašemu rozpočtu, bez ohledu na to, zda chcete bydlet na pobřeží, v blízkosti hor nebo v městském prostředí. Italicahomes.com má ve své nabídce nemovitosti v Itálii v různých lokalitách po celé zemi.

Pořídit si bydlení v Itálii nikdy nebylo snadnější

Získat bankovní půjčku v Itálii není příliš těžké ani pro nerezidenty, pokud splňujete požadavky. Nejprve musíte podat neformální žádost o hypotéku. Banka následně určí geodeta, který nemovitost prohlédne. Budete také muset najmout notáře, který bance vystaví zprávu o kontrole vlastnictví. Pokud dům projde všemi požadovanými testy a vaše finance se zkontrolují, banka vám formálně schválí hypotéku. Na webu italicahomes.com můžete zjistíte, že celým nákupem vás provedou odborníci s dlouholetou praxí, kteří se realitám v Itálii věnují již od roku 1996.

Věděli jste, že že nákup realit v Itálii je oblíbený i v Americe nebo například v Německu? Haus mit Meerblick in der Toskana – dům s výhledem v Toskánsku – patří mezi často vyhledávané spojení na internetu.

Podívejte se obrovský výběr nemovitostí na webu italicahomes.com a zasněte se o tom, jaké by to bylo mít dům u pláže, v horách nebo v centru rušného města, ze kterého dýchá neuvěřitelně bohatá historie. Nemusíte jen snít, pořiďte si nemovitost v Itálii podle svých představ, ať už ji použijete k pronájmu nebo k vlastnímu užívání.

Shlédněte také