Ubytujte se v korunách stromů uprostřed horské přírody

Kdy jste naposledy byli odpoutáni od všech povinností a od všech přístrojů, na kterých jste si vytvořili závislost? Stále více lidí ztrácí kontakt s přírodou a věnuje se pouze svému pravidelnému hektickému harmonogramu, který z nich jen vysává životní sílu. Je důležité umět se od takového životního stylu odtrhnout a to nejen proto, abyste načerpali zpět svou energii, ale také proto, abyste se mohli na chvíli zastavit a přemýšlet nad svým životem a nad tím, jestli jsme si zvolili ten správný směr.

Vydejte se do luxusního domu na stromě

Ubytování v korunách stromů je pro každého příležitostí, jak na moment uprchnout do jiného světa, na krásné místo, kde je jen čistá příroda, pozitivní myšlení a dostatek času na vše důležité. Domy na stromě naleznete nedaleko obce Křížany, uprostřed lesa v krásné horské přírodě. Nazývají se Treehouse Ještěd. Jde o luxusní dřevěné domy, které jsou prostorné, luxusně vybavené a nic vám zde chybět nebude. Nenajdete zde žádnou elektroniku a to proto, abyste se odpoutali od všeho, co krade vaši pozornost od toho, co je v životě podstatné. Domy mají terasu, kde můžete relaxovat, můžete zde podnikat výlety do přírody, u domů můžete grilovat a je tu i venkovní sauna.

Pokud si potřebujete odpočinout od lidí a od hluku velkoměsta, budete se zde cítit jako v ráji, nikde nejsou žádné domy, silnice ani hluk. Máte zde jen stromy, klid a krásnou přírodu. Ráno si užijete východ slunce nad korunami stromů, navečer zase pohled na hvězdnou oblohu. Budete zde cítit, jak se nabíjíte energií a bude vám velmi příjemně. Namísto puštěné televize nebo trávení času na počítači si můžete přečíst knihu, přemýšlet nad životem nebo se třeba věnovat svému protějšku. Z domů na stromě budete mít krásný výhled na Ralskou pahorkatinu, na Ještěd a další krásná místa. Toto ubytování je vhodné pro každého a více informací si o něm můžete přečíst na Treehousejested.cz.

Shlédněte také