Nyní je ten správný čas investovat do nové dodávky

Když začínáte s podnikáním, kde potřebujete převážet stroje, materiál nebo zboží, bez dodávky se rozhodně neobejdete. Ačkoli můžete vybírat v bazarech mezi ojetinami, pro podnikání se tato varianta příliš nedoporučuje. Starší dodávky jsou logicky více poruchové, a proti můžete přijít o „kšeft“, který může být pro rozvoj vaší firmy rozhodující. Neriskujte, že zůstane dodávka v servisu a vy přijdete o zakázky, mrkněte na web nasedniajed.cz a vyberte z velké nabídky dodávek Opel, například valník s plachtou do 3 5 t.

Bezpečnost je důležitá

Nová dodávka je bezesporu bezpečnější než „ojetina z bazaru“. Všechny technologie dostupné v novějších dodávkách vám nejen usnadňují život, ale pomáhají vás také udržet v bezpečí. Když je k dispozici počítač, který monitoruje vaši trakci, kontroluje vozovku kolem vás a poskytuje vám informace a zároveň vám pomůže, když to budete potřebovat, vaše nová dodávka s vámi bude fungovat jako aktivní partner, nikoli jen jako věc, kterou řídíte. Novější dodávky jsou přirozeně také efektivnější. Spotřebujete méně paliva a mají nižší emise, takže utratíte méně u pumpy.

Nová dodávka zlepšuje profesionální image

Na image záleží. Jsme tvorové soudící, vaši zákazníci uvidí vaši dodávku dříve, než uvidí vás a uvidí práci, kterou děláte. Nedostanete druhou šanci udělat první dojem, a když přijedete v rezavějící, promáčklé dodávce, která chrlí černý kouř a má dveře, které se nezavřou, dokud s nimi hlasitě nezabouchnete, začnou si lidé vytvářet předsudky ještě předtím, než zaklepete na dveře. Alternativně, chytrá, nablýskaná, novější dodávka zprostředkovává mnohem profesionálnější image.

Nasedniajed.cz je web, kde můžete vybírat jen mezi novými nablýskanými dodávkami.

Shlédněte také