Pro hledání práce v Polsku využijte internetový pracovní portál

Pokud chcete pracovat v zahraničí, třeba v sousedním Polsku, pro hledání volných pracovních pozic můžete využít pracovní portál hitpraca.pl.

Výhody pracovního portálu

Portál je přehledný, dobře a velmi rychle se zde zorientujete. Praca je zde rozdělena podle oborů. Jestliže máte vyhlédnuté město, ve kterém chcete pobývat, můžete si jej vyhledat na portálu a hned se vám ukážou pracovní nabídky volných míst. Portál nabízí možnost registrace a zasílání nových a aktuálních pracovních pozic na vaši e-mailovou adresu. Kromě toho na portálu naleznete pomoc, jak napsat životopis, který je potřeba mít připravený v polštině. Také zde naleznete rady, na co nezapomenout a jak se připravit na pracovní pohovor.

A proč pracovat právě v zahraničí? Získáte nové zkušenosti, dovednosti a návyky, naučíte se nový jazyk od rodilých mluvčích, seznámíte se s novou kulturou a jejími tradicemi a zvyklostmi, ochutnáte nové pokrmy a možná si zde naleznete i nové přátele. Kromě toho se praxe v zahraničí a znalost cizího jazyka budou dobře vyjímat ve vašem CV.

Praca Gdańsk

Pokud míříte do Polska, může to být třeba město Gdańsk. Praca Gdańsk je ve městě různorodá. Město patří mezi nejstarší a největší polská města, takže pracovních příležitostí je zde dostatek. Jedná se o důležitý dopravní uzel, můžete se tedy zaměřit na pracovní nabídky v oblasti dopravy. Samozřejmostí je průmysl potravinářský. Vzhledem k tomu, že do města míří každým rokem velké množství návštěvníků, panuje zde čilý cestovní ruch, který zahrnuje i ubytovací a restaurační služby. Ve městě je mnoho restaurací, kaváren a barů. I zde se můžete uplatnit jako pracovní síla. Z průmyslových oblastí se do popředí dostávají petrochemie, výroba elektroniky nebo telekomunikační služby. Své zastoupení má ve městě i průmysl strojírenský a samozřejmostí je i oblast IT technologií.

Shlédněte také