Úklidovou techniku si můžete i pronajmout

Ačkoli se dá mopem vytřít nekonečně dlouhá podlaha, nikdy nebude perfektně čistá a to nezmiňujeme extrémně dlouhý čas strávený úklidem. Udržovat podlahy dokonale čisté je důležité, obzvláště v dnešní době.

Společnost UNIKONT GROUP s.r.o. nabízí k prodeji velké množství čistících strojů, mycích strojů, zametacích stroje, parní čističe atd, ale také některé typy k mycích strojů k pronájmu, oblíbené jsou scrubmastery. Navzdory takovým možnostem, stále mnoho podniků používá zastaralou a neefektivní metodu úklidu – mop.

Vytírání mopem bývá ve srovnání s čisticími stroji považováno za úsporné. Ale to je omyl, když považujete práci za největší část rozpočtu na úklid.

Pronájem mycích strojů se vyplatí více, než si myslíte

Vytírání zabere velké množství času, vzniká nebezpečí uklouznutí, je náročné na práci a není nákladově efektivní s ohledem na rozpočet společnosti na úklid. Není těžké spočítat, že vytírání mopem zabere až 3krát více času.

Přesto je stále poptávka po různých typech mopů, zejména v pohostinských a lékařských prostředích, kde musí být úklid prováděn s minimálním rušením hostů a pacientů. Jsou tiché a lze je snadno použít v přeplněných prostorách.

Samozřejmě, právě teď musíme být při úklidu důkladnější než dříve, abychom zajistili, že hygienické standardy zůstanou během krize Covid19 vysoké. Je důležitější než kdy jindy udržovat naše životní prostředí co nejméně choroboplodné.

Výhody použití mycího stroje rozhodně převažují nad používáním ručního mopu. Mycí stroje zcela vysají všechnu špinavou vodu a zanechají tak suché a bezpečné podlahy a zároveň eliminují stíhání za pády.

Na webu https://www.unikont.cz objevíte několik typů mycích podlahových strojů určených k pronájmu. Pokud řešíte spíše problémy s úklidem venku, je skvělým řešením legendární multikara, kterou na webu objevíte ve všech známých variantách.

Shlédněte také