Parkování na letišti má mnoho výhod. Víme jaké

Když plánujete cestu letadlem, a nezáleží na tom, zda se chystáte na dovolenou, za rodinou či cestujete služebně, přemýšlíte o tom, jak se dopravit na letiště. Organizování a plánování cesty je stresující a časově náročné. Samozřejmě vaší největší starostí jsou cestovní doklady, tranzity a hotelové check-iny. Nedělejte si další starosti s odvozem na letiště a přijeďte vlastním vozem, ušetříte si čas sháněním taxíka nebo obtěžováním známých.

Nejste nikým limitováni

Když využijete pro své auto parkování na letišti, nebudete si muset dělat starosti s pronájmem taxislužby. Zejména během špičky je obtížné sehnat taxi nebo objednat Uber, protože rezervace jsou plné.

Pokud však jste na letišti vlastním vozem, můžete odjet hned, bez zbytečného zdržování a stresu.

Ušetříte za zbytečné náklady

Není žádným tajemstvím, že jízda taxíkem nepatří mezi levné záležitosti, především ve velkých městech může být extrémně drahé. Výhodnější je použít vlastní auto, nemusíte hlídat ujeté kilometry a nemusíte si dělat starosti s plánem návratu.

Dlouhodobé parkování na letišti prostřednictvím služby Parklot, je zárukou nadstandardních služeb za nízké ceny, a to již od 30 CZK za den, což vyjde mnohem levněji, než využívat taxíky.

Rezervace parkování na letišti je rychlá a jednoduchá

Rezervace parkování na letišti není nijak složitá, do dvou minut máte zajištěné místo v blízkosti terminálu nebo autobusové zastávky. Rezervaci provedete snadno pomocí přehledného rezervačního systému na webu parklot.cz.

O váš automobil je profesionálně postaráno

Budete mít také naprostý klid. Vaše auto je jednou z nejdražších investic vašeho života. Je důležité zajistit, aby zůstalo pod zodpovědným dohledem, když budete cestovat. Jelikož je parkoviště na letišti kryté, bude vaše auto v bezpečí před poškozením sluncem a dešťovými přeháňkami.

Ušetřete si proto únavný zážitek z rezervace jízdy a přiveďte si na letiště vlastní auto. Ušetříte nejen peníze a čas, ale také si užijete pocit klidu, protože vaše vozidlo bude v těch nejlepších rukou.

Shlédněte také