Projekt, který vám ukáže podstatu výrazu „být v obraze“

Kdy jste si naposledy četli dnešní zprávy a novinky? Dříve si většina lidí přečetla noviny nebo se večer podívala na televizní zpravodajství. Dnes stačí vytáhnout z kapsy telefon a hned vidíte, co je nového. Je hezké mít neustálý přehled o tom, co se děje. Obzvláště během koronavirové krize se lidé naučili pravidelně kontrolovat zprávy, aby viděli, jestli nepřibyla nějaká nová opatření. Žijeme v době, kdy se stále něco děje a lidé jsou rádi, když o všem vědí.

Problém je, že je zpravodajských serverů mnoho a každý přináší trochu jiné informace. Je to i tím, že mají zpravodajské servery různé majitele a můžeme si jen domýšlet, jestli nejsou některé servery nezaujaté a politicky neutrální. Stále více lidí sleduje více zdrojů, aby měli ucelený přehled a „byli v obraze“. Když se sleduje více zdrojů, náhle má člověk více jasno a je jedno, jestli se jedná o politické kauzy, dění v tuzemsku nebo třeba události v zahraničí. Jak jistě sami víte, sledování většího množství zdrojů je časově náročné. Existuje však snadný způsob, jak mít pohromadě články ze všech serverů najednou, stačí používat skvělý projekt na https://www.cerstvezpravy.cz/.

Jak web Cerstvezpravy.cz funguje?

Tento portál monitoruje všechny kvalitní české magazíny a zpravodajské servery. Informace o článcích na těchto webech následně přehledně zobrazuje a to ve formě titulků, které jsou rozdělené podle zdrojů. Na jednom webu tedy můžete sledovat novinky ze všech důležitých webů najednou. Jelikož jsou články zastoupeny jen titulkem, stačí si přečíst všechny titulky a rozkliknout si jen ty, které vás zajímají. Kliknutím na titulek přejdete na celý článek. Používání webu vás bude bavit, ušetříte mnoho času a během krátké chvíle se dozvíte mnohem více informací než dříve. Už nemusíte chodit na desítky webů, vše důležité najdete na Cerstvezpravy.cz.

Shlédněte také