Skvělé boty Prestige

Kvalitní a pohodlná obuv je předpokladem dobré pohody v běžném denním životě, v práci i při turistice nebo sportu. Tento účel naprosto splňují výrobky české firmy Repa.cz, která úspěšně navazuje na dlouholetou tradici kožedělné výroby na Zlínsku. Zakladatel firmy se netají obdivem k Tomáši Baťovi a rovněž její zaměstnanci jsou hrdí na tento odkaz. Jejich zkušenosti a rukodělná zručnost jsou spolu s moderní technikou důvodem vysoké kvality vyráběné obuvi a ochranných pracovních pomůcek.

Kde koupíte obuv Prestige?

Veškeré produkty vycházející z dílen společnosti Repa splňují vysoké nároky spotřebitelů a standardy, kterými se vyznačují české výrobky. Ve světě má obuv značky Baťa velkou popularitu a stejně tak se na tuzemských i zahraničních trzích prosazuje i obuv Prestige. Nejrůznější druhy těchto bot si nově můžete vybírat i na webových stránkách firmy Repa.cz a koupit si ji ve firemním internetovém obchodě. Kvalita obuvi Prestige je prověřena mnoha spokojenými zákazníky a potvrzena vydáním certifikátu ES. Pokud budete nakupovat produkty firmy Repa v jejím e-shopu ve větším množství, můžete využít při splnění určitých podmínek množstevní slevy.

Co tvoří sortiment firmy Repa?

Vedle obuvi Prestige, jsou to také ochranné pracovní pomůcky, jejichž výroba má na Zlínsku dokonce ještě delší tradici než výroba bot. Pokud jde o obuv Prestige, tak firma Repa nabízí pestrou paletu bot jak pro běžné chození, tak boty vhodné na práci, turistiku či jiné aktivity. Na výběr jsou pochopitelně boty určené pro příslušná roční období. Například zimní obuv Prestige se vyznačuje odolností vůči chladu a vlhkosti, a to jak o obuvi s lepenou podešví, tak i bot s přímým nástřikem podešve.

Ochranné pracovní pomůcky

Firma Repa vyrábí pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky pro náročné profese, jako jsou svářeči, kováři a mnohé další. Kromě sériové výroby plní i požadavky zákazníků. K výrobě těchto pomůcek používá výhradně kvalitní přírodní useň. Mezi ochranné pracovní pomůcky lze zařadit také gumové holínky Prestige, které používají nejen profese spojené s vodou, ale pro jejich pohodlnost a příjemné nošení i zahrádkáři nebo houbaři.

Shlédněte také